Spať ako v nebíčku, na Memosan vankúšku :P

Ak vám spánok robí problémy, a často sa v noci prehadzujete, možno bude na vine (okrem starostí, ktoré máte), i nekvalitný a preležaný vankúš. Čo tak vymeniť ho za iný – pekný, pevný, kvalitný, zdravý a voňajúci novotou? Čo tak dopriať si kvalitu a značku, a to za skutočne skvelú AKCIOVÚ cenu? A čo tak využiť nákup cez internet, a nemusieť vôbec nikam chodiť?!

To všetko môžete práve teraz a práve tu, počas Týždňa spánku. Práve teraz majú títo špecialisti na matrace polovičné ceny na mnohé anatomické vankúše, a 15%-né zľavy na matrace, paplóny a iný ´posteľný tovar´. Neváhajte, treba to využiť! 

S hlavou na obláčiku 😉

Ak si chcete naozaj kvalitne pospať, oddať sa dennému snívaniu a plánovaniu, alebo si proste chcete len tak ´ľahnúť a byť´, potom kvalitný anatomický vankúš, ktorý bude oporou vašej hlave i krku, je nevyhnutný základ, ktorý musíte mať. Prečo by ste sa mali trápiť trepaním a búchaním vankúša do ideálneho tvaru, keď ten ideálny tvar má predsa  Memosan Dormeo?! 😛

Stačí si len ľahnúť, a nechať sa unášať jeho anatomickým tvarom, príjemným a mäkkým materiálom, a nevtieravou vôňou novoty. Už vám nehrozí žiadne zúrivé búchanie do vankúša, alebo jeho prekladanie na polovicu.

Aký ten Dormeo Memosan je?

Dormeo Memosan (30×50 cm) je veľmi pohodlný, priedušný, zdravotne vyhovujúci, a relax zabezpečujúci anatomický vankúš z pamäťovej peny, ktorý sa dokonale prispôsobí tvaru vášho tela, a vy sa vďaka nemu budete cítiť pohodlne, spokojne a oddýchnuto.

P.S.: Poťah tohto vankúša je hypoalergénny. Môžete ho veľmi ľahko oprať v pračke, a opäť bude krásne voňať a žiariť ako nový. 😉

P.S. 2.: Ak by ste s týmto skvelým vankúšom (čisto teoreticky) neboli spokojní, môžete ho do 14 dní vrátiť, a to i bez udania dôvodu.

P.S.3.: Ak hľadáte účinný prírodný prostriedok (výživový doplnok) PRE LEPŠÍ SPÁNOK, odporúčam vám tieto skvelé kapsule Calmin.  Väčšine ľudí perfektne zaberajú, a tí potom zaspia ako bábätká… A momentálne ich majú dokonca ZA AKCIOVÚ CENU. 😀

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*