1. Podnikanie Pekne Po Poriadku = /doména / webstránka / webhosting / CMS/

 TERAZ stručne tom, čo je to online podnikanie, čo pre takéto podnikanie potrebujete, kde hľadať podnikateľskú pomoc, a aké máte možnosti.

A TERAZ ešte stručnejšie:)) Pre podnikanie na internete (teda “online podnikanie“) potrebujete mať 3 základné veci:

  • (najlepšie svoju vlastnú) doménu
  • (spoľahlivý, ´zapožičaný´) webhosting, ktorý ľuďom umožní vašu doménu na internete vôbec nachádzať a vidieť… JA vám odporúčam TENTO! 😉
  • + nejaký ten CMS (Content Marketing System), vďaka ktorému si budete tú vašu doménu – webstránku spravovať, a vďaka ktorému z nej bude už skutočný web/blog/portál, a nielen prázdna doména (internetová adresa)

O tom, ako sa z prázdnej domény stane plnohodnotná webstránka, na ktorej môžete začať podnikať, vám poradia práve oni, – a ak si chcete v pokoji prečítať, ako si na nej čo nastaviť, a aké základné marketingové pojmy musíte poznať, tak na to je dobrá práve  táto  FAJN kniha-príručka.

 

Pre tých z vás, ktorí na knihu momentálne nemáte čas či náladu, odporúčam tieto ´nahustené´ ale pritom suprové weby o blogovaní:

 

A ak by ste predsa len dostali chuť na eknihu, tak z tých vám odporúčam túto dobrú eknihu o online podnikaní, od Petra Nemca. Tiež som si ju objednala a som s ňou spokojná, pretože sú v nej vysvetlené všetky odborné pojmy + všetky možné TIPY, ktoré sa vám pri podnikaní a zarábaní na internete zídu. 😉