Alternatívne deodoranty – Salt of the Earth

Poznáte to… Sprchovať sa treba každý deň, či už nás kvári horúce leto alebo mrazivá zima. A presne to isté platí aj o používaní deodorantov či (menej zdravých) antiperspirantov. Ich každodenné používanie patrí k veciam, nad ktorými sa už ani nezamýšľame… Ako však z tejto  povinnej a modernej ´nutnosti´ spraviť predsa len niečo menej umelé a menej parabénové?! 🙂

Existuje niečo alternatívne? 

Všetci predsa vieme, že všetky tieto prostriedky na osobnú hygienu obsahujú obrovské množstvo nevhodných /ba dokonca až zdraviu škodlivých/ komponentov. Či už ide o aluminium, parabény, umelé farbivá či iné prídavné syntetické látky – jedno je isté: nášmu telu rozhodne neprospievajú.

Alternatívou ku všetkým týmto masovo vyrábaným produktom je začať konečne používať tie na prírodnej báze. A ktoré to konkrétne sú? Jeden tip by som pre vás mala. Sama som ho vyskúšala a nedám na neho dopustiť. Odkedy som si ho kúpila, ešte som ho neprestala používať, a ako sa tak  pozerám, tak tak skoro ani neprestanem.

Môj tip?

Môj tip je teda SALT OF THE EARTH /Classic alebo Travel/ od firmy babičkinazáhrada.sk a vrele ho odporúčam aj vám.  Je to tuhý, prírodný a neparfumovaný deodorant zo 100%ne prírodného minerálu kamenec. Je vhodný rovnako tak pre ženy ako aj pre mužov, na každodenné používanie, ako ochrana proti telesnému pachu.

Či už si vyberiete ten menší – ´cestovný´ (50g) alebo väčší – ´klasický´ (90g), uvidíte, že si ho veľmi rýchlo obľúbite. Pri kolónke Hmotnosť si môžete vybrať variant, – buď 50g alebo 90g (tento sa však oplatí a aj vydrží viac:)).

 

Alternatívne deodoranty SALT OF TEH EARTH
Alternatívne deodoranty Salt of the earth